ELEKTRYK/ELEKTROMONTER

Kontakt

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osoby gotowe objąć stanowisko:

Miejsce pracy: Niemcy
Rozpoczęcie pracy: od zaraz

Zadania:
• Montaż instalacji elektrycznych
• Układanie kabli, podłączanie urządzeń elektrycznych (oświetlenie, montaż gniazd wtykowych, włączników, przełączników elektrycznych)
• Diagnozowanie oraz usuwanie awarii urządzeń mechanicznych oraz podzespołów

Wymagania:
• Kilkuletnie doświadczenie zawodowe
• Wykształcenie kierunkowe
• Uprawnienia SEP
• Wysoki poziom motywacji do pracy i zaangażowania w pełnione obowiązki
• Znajomość j. niemieckiego minimum na poziomie porozumiewania się na budowie
• Prawo jazdy kat. B (własny samochód)

Oferujemy:
• Pracę w renomowanej międzynarodowej firmie
• Praca na pełny etat
• Umowa niemiecka
• Stawkę godzinową 11.51€/h + 2€h diety
• Karta paliwowa po każdym przepracowanym miesiącu
• Bezpłatne zakwaterowanie
• Możliwość zaliczki
• Opiekę polskiego koordynatora

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie CV z dopiskiem ,,Elektryk/Elektromonter”.

W CV proszę umieścić następującą klauzulę : "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą; z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".

Data dodania: 07/03/2018

Wyślij e-mail

Możesz wysłać pliki z tym rozszerzeniem: txt, jpg, jpeg, png, zip, pdf, doc Maksymalny rozmiar pliku: 2 MB